Konkurs ,,Mój Robot i Ja"

W ubiegłym tygodniu w Zabrzu-Helence, w Szkole Podstawowej nr 30 odbyło sie uroczyste ogłoszenie i podpisanie Regulaminu Konkursu ,,Mój Robot i Ja". Konkurs jest organizowany, przy wsparciu JM elektronik sp. z o.o., przez Dyrekcję i Radę Rodziców.

 

W bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 30 znajduje się Zakład Kontraktowy Produkcji Elektroniki naszej firmy. Wielu rodziców uczniów SP nr. 30 pracuje w naszym Zakładzie. Jestesmy dumni mogąc wesprzec konkurs programowania robotów LEGO zorganizowany przez Szkołę.

 

Przed rozpoczęciem konkursu niemal 60 uczniów brało udział w warsztatach z programowania robotów, a niemal 15 z nich zadeklarowało udział w konkursie ,,Mój Robot i Ja". W ramach konkursu uczniowie zaprezentują nabyte możliwości oraz samodzielnie zbudowanego robota.

 

Roboty będą prezentowane na funpage szkoły na Facebook. Zwycięzcą zostanie uczeń, którego robot zdobędzie najwięcej lajków na Facebook. Atrakcyjną nagrodę dla zwycięzcy konkursu ufundowała nasza firma.

 

Zawód automatyka, elektronika, informatyka czy programisty otwiera nowe perspektywy - udział w konkursie ,,Mój Robot i Ja" dla uczniów będzie pierwszym krokiem w kierunku wyboru atrakcyjnego zawodu inżyniera.

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo