JAKOŚĆ

Od samego początku naszej działalności istotną grupą naszych odbiorców stanowią producenci urządzeń medycznych, co przyczyniło się do wdrożenia wysokich standardów jakościowych. Nasza koncentracja na utrzymywaniu wysokiej jakości pozwala zapewnić naszym wymagającym Klientom poczucie bezpieczeństwa. 

 

Każdy wyrób montowany w JM elektronik jest znakowany na samym początku procesu produkcyjnego, a dzięki systemowi informatycznemu każda operacja na każdym stanowisku przez każdego operatora jest rejestrowana z wykorzystaniem terminali w bazie danych. Dzięki temu posiadamy pełną wiedzę na temat przebiegu procesu dla każdego wyprodukowanego wyrobu oraz przepływu materiału (traceability).

 

Zidentyfikowaliśmy również wszelkie newralgiczne punkty w zakresie obiegu dokumentacji produkcyjnej, tak aby wszystkie wymagania Klienta oraz technologiczne były uwzględnione w procesie produkcyjnym. 

 

Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością opartym na standardach normy ISO 9001:2015 oraz systemem zarządzania środowiskiem opartym na standardach normy ISO 14001:2015.

 • JM elektronik sp. z o.o.

  ul. Karolinki 58
  44-100 Gliwice

  tel. 32 339 69 01
  e-mail: ems@jm.pl • Zapisz się do newslettera

 • Zakład produkcyjny

  ul. ELZAB 1 (dawniej Kruczkowskiego 39)
  41-813 Zabrze
  Polska

Script logo