.Główna - boks 1

Montaż elektroniki - JM elektronik

Działamy w branży EMS jako usługodawca i dostawca profesjonalnych podzespołów.

Nasza firma od 2002r. oferuje usługę kompleksowej obsługi logistycznej w zakresie elektroniki dla producentów urządzeń elektronicznych. Nie jest to wyłącznie montaż elektroniki, a raczej cały system logistyczny pozwalający realizować swoją działalność bez rozbudowy magazynu podzespołów, magazynu półproduktów wyrobów gotowych, bez rozszerzania kadr związanych również z zaopatrzeniem.

 

.Główna - boks 2

NASZA OFERTA

Zapewniamy profesjonalny montaż powierzchniowy SMT z wykorzystaniem wysokiej jakości elementów SMD, a także montaż przewlekany THT. Nasze świadczenia obejmują także rozwiązania dotyczące pakowania i wysyłki, testowania i kontroli jakości, programów redukcji kosztów oraz wdrażania nowych produktów.

 

Montaż powierzchniowy SMT

 

W ramach świadczonych usług wykonujemy montaż powierzchniowy SMT. Wieloletnie doświadczenie oraz rozbudowany, zautomatyzowany park maszynowy, pozwalają nam na odpowiednie połączenie elementów SMD z płytką. Proces przebiega dwuetapowo. W każdej fazie dokładamy starań, aby zachować jak największą precyzję. Jesteśmy przygotowani na bardzo złożone zadania, które wykonujemy w dużych i małych seriach.

 

Montaż THT

 

Proces montażu przewlekanego (THT) w zależności od uwarunkowań technologicznych i wielkości produkcji prowadzimy z wykorzystaniem dedykowanych do tego celu automatów firmy Universal lub ręcznie. 

.Główna - boks 3

 

 

          

                       

 JM elektronik sp. z o.o.

tel. 32 339 69 01

fax 32 339 69 09

sprzedaz@jm.pl

ul. Karolinki 58
44-100 Gliwice
Polska